NASZ ZESPÓŁ

lek. Łukasz Wysoczański
Dyrektor Zarządzający (CEO)

TIGmed®, na początku jako Prywatną Praktykę Lekarską, otworzyłem 5 kwietnia 2019 roku i od tego czasu moim głównym zajęciem stało się świadczenie usług medycznych dla podmiotów leczniczych oraz klientów indywidualnych. Po trzech latach działalności, 5 kwietnia 2022 roku została ona przekształcona w podmiot leczniczy.

Studia medyczne ukończyłem w 2016 roku. Studiowałem na kierunku lekarskim na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz na kierunku lekarskim na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2016-2017 odbyłem 13 miesięczny staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu (ul. Borowska 213). W roku 2017 zdałem Lekarski Egzamin Końcowy. W latach 2018-2019 odbywałem szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury z Ginekologii i Położnictwa w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala we Wrocławiu; aktualnie jestem rezydentem medycyny rodzinnej w Modelowej Praktyce Lekarza Rodzinnego we Wrocławiu.

Prowadzę własną działalność gospodarczą świadczącą m.in. usługi medyczne zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Dodatkowo, od 2018 roku – jestem doktorantem na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (w roku akademickim 2018/2019 w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu; od roku akademickiego 2019/2020 w Katedrze i Zakładzie Medycyny Rodzinnej).

W związku z prowadzoną działalnością naukową jestem autorem, współautorem oraz recenzentem artykułów publikowanych w czasopismach specjalistycznych. Prowadzę zajęcia dydaktyczne dla studentów od I do VI roku Wydziału Lekarskiego, Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego, Wydziału Lekarskiego English Division i Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego English Division na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Jestem członkiem Zarządu Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.